אודות

אז..מהו תא הלחץ בעצם?

תא לחץ הוא מבנה דמוי צוללת או מטוס בנוי מחומרים עמידים ללחץ. בתא הלחץ נושם המטופל חמצן או תערובת אחרת של גזי נשימה בלחץ, שהוא יותר גבוה מהלחץ האטמוספרי. עם הטיפול עולה רמת החמצן ברקמות ובדם של המטופל. חמצן זה, הוכח בצורה יוצאת דופן ביעילות  המדהימה שלו בטיפול בשלל מצבים רפואיים, גופניים וקוגניטיביים . בשיקום מערכות הגוף, העור ובסיוע  לגוף  החל  משיקום לאחר טיפולים כימותרפיים, סיוע משמעותי מאד בתופעות של פיברומיאלגיה,   דרך פציעות ספורט , כוויות, שבץ ואף עד לטיפול וסיוע בהפרעות קשב , חרדות וטיפולים קוגניטיביים לרבות סיוע ושיפור בתופעות הקשורות לאוטיזם. 

קצת נתונים

ה־FDA, מינהל התרופות האמריקאי, מאמין שעם התרחבות שימושיה של הרפואה ההיפרברית, היא תשמש גם להתמודדות עם איידס, פרקינסון, אסטמה, דיכאון, מחלות לב, צהבת, מיגרנה, טרשת נפוצה, שבץ מוחי, פגיעה מוחית ופגיעות בחוט השדרה. אפשרויות מרחיקות לכת אף יותר, כבר רואות בשימוש בתא הלחץ טיפול אלטרנטיבי לאוטיזם, הפרעת קשב וריכוז, שיתוק מוחין והפרעת דחק פוסט טראומטית.

יתרון עצום

היום כבר כל אחד יכול לבצע את הטיפול באינטימיות ובנוחות המירבית על ידי התקנת תא לחץ לשימוש ביתי פרטי כמעט בכל חדר פנוי בבית. לא עוד תורים ארוכים בבתי חולים, לא עוד מחירים מופרזים ונסיעות מרובות למרכזים רפואיים צרו קשר עוד היום ותא הלחץ יגיע עד אליכם!

צרו קשר

השאירו את פרטיכים בטופס מטה
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם:

סל קניות
  • No products in the cart.