אנטי אייג’ינג

הסגולות והיתרונות המדהימים של תא הלחץ, באים לידי ביטוי גם בעבור אנשים בריאים לחלוטין אשר מבקשים שיפור משמעותי מבחינה קוסמטית, מבחינת הצערת הגוף והעור, ומבחינת שיפור ושדרוג היכולות הקוגנטיביות.

בכתבה שפורסמה ב”גלובס” כבר ב 2016 נאמר כי:
הדבר הכי חשוב לי הוא לא לאבד את החדות של המוח”, אומרת אשת העסקים גליה אלבין. “אני בת 60 פלוס פלוס, בחיוניות מוחלטת, ולשמר את המוח זה מה שהכי חשוב לי. גם “סמי סגול (מבעלי השליטה בכתר) המליץ לי. הוא אמר לי שזה עושה נטו Rejuvenation (הצערה) לאדם בריא, ובלי שום בעיות. ה’רול מודל’ שלי זה שמעון פרס, שנשמר dreamer. להיות ‘דרימר’, ילד חולמני, זה הכי אנטי־אייג’ינג בעיניי. גם סמי הוא ‘דרימר’”. בחודשים האחרונים עובר בבית החולים אסף הרופא בבאר יעקב מצעד מכובד של נציגי האליטה העסקית והתרבותית, מהסוג שנתקלים בו לרוב באירועים חברתיים של האלפיון העליון. סמי וטובה סגול, רות חשין, גליה אלבין, אלכס אנסקי, בקרוב גם איש הפרסום מושיק תאומים ואשתו, זמר מפורסם, אשתו של אחד מראשי האוניברסיטאות, אשת שגריר זר, ועוד רבים אחרים ששמם נשמר בקפדנות ברשימות ההמתנה. רובם ככולם מגיעים כדי לבקר בתא הלחץ החדיש שהותקן בבית החולים, ולנשום את גז הנעורים המודרני: חמצן בריכוז של 100% בלחץ שמדמה צלילה בעומק עשרה מטרים. מדובר בהבטחה העדכנית ביותר של עולם האנטי־אייג’ינג, שהמאמינים בה טוענים שהיא משפרת את זרימת הדם למוח, ואת היכולות הקוגניטיביות לטווח הארוך, לצד חידוש והצערת תאי עור ומה לא. תרופת פלא כמעט לכל סממני ההזדקנות המבהילה.

כיום ידוע בצורה ברורה כי הטיפול בחמצן היפרברי מזרז החלמתם של מגוון רחב מאוד של מצבים פתולוגים שהמשותף להם ברוב המקרים חוסר חמצון מספיק ברקמה על רקע הפגימה הפתולוגית.

להלן כמה מהעקרונות הרציונל הטיפולי:
מעלה משמעותית את רמת החמצן ברקמות הסובלות מרמת חמצן נמוכה
עוזר בהחשת ריפוי פצעים במיוחד אצל חולי סוכרת וחולים עם בעיות כלי דם. גורם לבניית כלי דם קפילריים, נימיים חדשים במיוחד ברקמות פגועות מנזקי קרינה. מעודד יצירת רקמת עצם חדשה על ידי פעילות יתר של סוגי תאי העצם. משפר יעילותן של כדוריות הדם הלבנות הנלחמות בזיהומים. יעיל מאוד בטיפול בבצקות על רקע פתולוגיה בכלי דם ולאחר חבלות. מהווה טיפול יעיל אנטי דלקתי גם בדלקות על רקע אוטואימוני.
מעודד, מחיש וגורם לריבוי יצור והתמיינות תאי גזע המיוצרים במח עצם.
גורם לעליה משמעותית ביצור עצמי של אנזימים אנטיאוקסידנטים.

שיתוף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם
סל קניות
  • No products in the cart.
דילוג לתוכן