חרדות ופוסט טראומה

עד כה, הטיפול בחרדות ובפוסט טראומה, כלל שילוב של מרכיבים טיפוליים פסיכולוגיים יחד עם טיפולים תרופתיים לעתים מאד ממושכים המלווים לעיתים בתופעות לוואי שבהרבה מקרים, הם תופעות חמורות לא פחות מהבעיה שבגינה המטופל מקבל את הטיפול עצמו והסבל המתמשך של פוסט טראומה / חרדה יחד עם השילוב של תופעות הלוואי התרופתיות , פוגעות בצורה ניכרת באיכות החיים של המטופלים.

הטיפול בחרדות , בטראומות ובמצבים נפשיים מורכבים באמצעות תא הלחץ, הוא בתחילת הדרך אולם המחקרים והבדיקות שנעשו עד כה, מציגים תמונה מעודדת ואופטימית ביכולת של תא הלחץ לרפא מצוקות כגון אלו.

לאחרונה, כתבה בערוץ 12 הציגה טיפול חדשני בטראומה מינית באמצעות תאי לחץ. הכתבה מבוססת על מאמר חדש של פרופ’ שי אפרתי, מנהל המכון לרפואה הפרברית באסף הרופא, לגבי הטיפול בטראומה מינית באמצעות תאי לחץ, בנשים הסובלות מפיברומיאלגיה. המחקר הציג שיפור של כ-29% בסימפטומים של פוסט-טראומה מבחינת הממצאים הקשורים לשינויים המוחיים שנמדדו ב- MRI ומראה שיפור משמעותי במצבם של המטופלים שנבדקו במחקר.

כאמור, הנושא עדיין נבדק במחקרים מדי יום אך התמונה נכון להיום היא ברורה : תא הלחץ בהחלט מסייע בריפוי ובטיפול בחרדות ובפוסט טראומה.

שיתוף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם
סל קניות
  • No products in the cart.
דילוג לתוכן