טיפול בילדים

כתינוקות היינו עטופים במים וכשנולדנו התחלנו לנשום את הנשימות הראשונות שלנו . אויר הוא אחד מארבעת היסודות שלנו: מים, אדמה, אויר ואש. במרחב אנחנו מוקפים בלחץ של אטמוספירה אחת ונושמים אוירשמורכב מ 21% חמצן . בכל דקה תינוק נושם עד 50 נשימות לעומת מבוגר שקצב נשימותיו נע בין 12 עד 20 נשימות לדקה . בתוך התא יש 35 % חמצן. הלחץ שנוצר בתא מדמה את הלחץ שיש כשאנו צוללים בבריכה לעומק של שלושה מטרים.

תא לחץ לילדים זה הפתרון המושלם ללקויות למידה, הרגשת ביטחון, קשב וריכוז ולילדים על הרצף האוטיסטי ובמגוון רב של פגיעות נוירולוגיות, סכרת ילדים, אסטמה, אסטמת ילדים, ריפוי טבעי ושיקום הגוף מטראומות ואינו טיפול פולשני. 

תא הלחץ מדמה צוללת, חללית או דולפין אליו הילד נכנס למשך שעה עד שעה וחצי ובתא אפשר לשחק או לצפות באייפד. בזמן השהייה בתא הלחץ הילד יכול לחזור בזמן לתחושה הבטוחה והנעימה של רחם ללא מים. לרוב הילד ירגיש בתא מוגן ועטוף. תא חמצן בלחץ מתון יכול לעזור לילדים במגוון מצבים ולעיתים מספיקים מספר מצומצם של כניסות לתא הקסם. 

תא הלחץ הביתי בלחץ מתון הוא הפתרון האולטימטיבי לילדים אשר במיוחד בתקופה הנוכחית צריכים ללמוד לנשום מחדש מלוא הריאות ולהתמלא מחדש באוויר מועשר בחמצן.

האוויר המועשר בחמצן בלחץ מתון שנבנה בהדרגה בתא מאפשר לגוף לסיים תהליכים שלעיתים לא הסתיימו בתקופת ההריון. במקום המים שעטפו את הגוף בתקופת ההריון והלחץ הנוצר בתעלת הלידה תא הקסם מאפשר לילד לחזור לתחושת הביטחון ולנשום מלוא הריאות מחדש. חווית השהיה בתא עם הלחץ המתון מאפשרת לגוף לקבל ולהוביל חמצן למקומות בהם נימי הדם זעירים או קטנים מדי ובכך לאפשר לגוף לקבל חיזוק ולעיתים אפילו לסיים תהליכים.


את התא הראשון רכשתי עבור אמליה בתי הקטנה לפני שלוש שנים כשהיתה בת 6 ונולדה עם חולשה בשרירים בעיקר הפנימיים ובגיל שנתיים עברה דלקת בגזע המוח. התא עוזר לאמליה לגדול. מילדה עם לסת של ילדה בת 3 מהר מאוד ראיתי את הלסת שלה מתרחבת.

תחושת הביטחון בתא לחץ עבור הילדים מחזקת
את יכולת הלמידה, הזיכרון והשקט הנפשי. 

  • תא הלחץ עוזר לילדים להרגיש ביטחון במרחב.
  • תא לחץ לילדים משפר תחושת יציבות ואיזון .
  • תא לחץ משפר יכולות קוגניטיביות לילדים ולמבוגרים.
  • לתא הלחץ יכולות ריפוי לאחר טראומות רגשיות ופיזיות.
  • תא הלחץ מאפשר הרגשת פיוס.
  • תא הלחץ משפר  מטבוליזם .
  • תא הלחץ מייצר הקלה בפגיעות נוירולוגיות.
  • לעיתים מספר מצומצם של כניסות לתא מייצרות שינוי.

לאביה בת ה- 9 היה קושי ללמוד קריאה וכתיבה ואחרי מספר ניסיונות ללמוד את מיומנות הקריאה הבנתי שיש לה קושי לזכור את האותיות או לצלם את התמונה של האות כדי להשתמש בזיכרון החזותי. הבנתי שהקושי נובע מתהלכים אורגניים בגוף שעדין לא הסתיימו ולא אפשרו תהליך מלא של למידה. לאחר מספר כניסות לתא אביה התחילה לקלוט את הקריאה ולזכור את האותיות וגם פעולות החשבון נעשו קלות יותר עבורה ונגישות. היכולות הקוגניטיביות שלה השתפרו ובעקבות זה גם הביטחון.

שיתוף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
מעוניינים בפרטים נוספים?
השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם

מעוניינים בפרטים נוספים?

השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם
סל קניות
  • No products in the cart.
דילוג לתוכן